KONST / Litografier / Färglitografi 10256171
nr 1025 6171
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), 119/360, signerad, -77, motivet: 56x36
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:22:21
9/3 22:17:28
10/3 00:01:50
14 mar
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann